ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
MITSUBISHI ELECTRIC

Kritik görev ortamlarinda yüksek kalite ile 7/24 izleme faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi Video Duvar Sistemleri ile mümkündür. Mitsubishi Electric Görüntü Teknolojileri, Video Duvar Ekran Sistemlerinde dünyanın öncü firmalarindan biridir.
Global Site

ELEMENT ONE

Masaüstü İner-Çıkar, Açılır-Kapanır Ekran Sistemleri üzerine teknolojiler üreten Element One, yüksek teknoloji ürünleri ile toplantı salonlarının önemli bileşenleri konumundadır.
Global Site

ARECONT VISION

Yüksek kalite standartlarını benimsemiş ve geniş ürün gamına sahip bir ABD firması olan Arecont Vision, kullanıcılarına en üst düzeyde hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş bir kamera üreticisidir.
Global Site

BXB

Masaüstü mikrofonları ve delege sistemleri üzerine uzmanlaşan BXB, sunduğu alternatifli çözüm olanakları ile dikkat çekmektedir.
Global Site

RDI

Roomdimensions Ibérica (RDI), 7/24 kritik çalışma ortamları için yüksek katma değerli teknik mobilya ve ergonomi çözümleri üreterek modern uygulama çözümleri sunmaktadır.
Global Site

WEYTEC

İsviçre merkezli WEY Technology firması, operatörlerin sistemler üzerinde tam kontrol sağlayabilmeleri adına profesyonel ve güvenli üst düzey KVM çözümleri sunmaktadır.
Global Site

OBLONG

Oblong Mezzanine, görsel açıdan geniş bir toplantı ortamı yaratarak en kritik kararların verilebilmesine destek olur. Görüntülü görüşmenin ötesinde, tüm kritik toplantı ihtiyaçları için avantaj sağlar. Dinamik bir sistem olan çoklu ekran çalışma alanı, lokal veya uzaktan erişimli bilgilerin sunumunda kullanılabilir ve birden fazla kaynağın gerçek zamanlı paylaşımı ile bütün içeriklerin tüm katılımcılar tarafından kullanılabilmesini mümkün kılar. Mezzanine, büyük tabloyu görmenizi sağlayarak daha iyi ve daha rahat kararlar verebilmenize yardımcı olur.
Global Site


CCC TEKNOLOJİ